20-портовий гігабітний керований комутатор з 16 портами PoE+, 2 портами RJ45, 2 портами SFP
Економні комутатори з інтелектуальним хмарним керуванням
Розпізнавання IP-камер, унікальна цінність для мережі відеоспостереження
Автоматичне запобігання петель забезпечує безперервність обслуговування
Довічне керування в хмарі Ruijie Cloud у будь-який час і в будь-якому місці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 130 Вт |
| Вага | 2800 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 269 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 18 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 300 x 223 x 43.6 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 133 ₴





