
Комутатор Dahua DH-4006-4ET2GT-60 PoE ( 14347 ) керований DS
2 515 ₴
- В наявності
- Код: DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для організації та керування мережевою інфраструктурою в системах відеоспостереження з живленням PoE. Обладнаний чотирма портами RJ-45 10/100 Мбіт/с з підтримкою PoE (стандарти 802.3af/at) і двома гігабітними портами RJ-45, забезпечуючи стабільне передавання даних і живлення IP-камер. Один із портів підтримує режим Hi-PoE, що дає змогу під'єднувати пристрої з підвищеним енергоспоживанням. Загальний бюджет живлення становить 60 Вт. DIP-перемикач дає змогу швидко активувати функції Cloud-Managed, PoE Watchdog для автоматичного перезапуску завислих камер і Long Distance PoE для передавання даних і живлення на відстань до 250 метрів. Підтримка VLAN і захист від петель забезпечують стабільність і ізоляцію трафіку. Пристрій працює за температур від 10 до 55 °C і керується через хмарний застосунок DoLynk із можливістю моніторингу в реальному часі. Настроювання комутатора спрощене завдяки автоматичному виявленню під'єднаних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 4 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 2 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вага | 200 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 65 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 115 х 84 х 27 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 515 ₴

