-16%

а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 300.0 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий клатч барсетка Jeep, великий гаманець клатч Джип |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









