а
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Радіус дії | 100 м |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 20 |
| Двигун | Електричний |
| Ємність акумулятора | 1800 |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина: | 250 мм |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114 ₴










