
Бездротовий маршрутизатор Ubiquiti Mobile Router Industrial (UMR-industrial) 17079 DS
12 092 ₴
- В наявності
- Код: UMR-industrial-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ubiquiti UniFi Mobile Router Industrial (UMR-Industrial) — це компактний і міцний мобільний Wi-Fi-маршрутизатор з LTE Cat4, що ідеально підходить для використання в системах Інтернету речей як усередині, так і зовні приміщень. Керування пристроєм відбувається локально через вебінтерфейс. Виробник також пропонує дистанційне керування через портал UniFi Mobility Manager, однак платний.
Маршрутизатор обладнаний двома Ethernet портами 1 Гбіт/с, з яких порт 1 підтримує вхідний PoE для живлення маршрутизатора, а порт 2 — вихідний PoE для живлення іншого пристрою. Для під'єднання додаткових периферійних пристроїв також доступний Wi-Fi модуль 2,4 ГГц 2?2 MIMO 802.11b/g/n з потужністю передавання до 22 дБм. Дві знімні антени у верхній частині корпусу забезпечують впевнене приймання мобільної мережі, а третя — високоякісне приймання GPS-сигналу. Дві антени в нижній частині корпусу використовуються для локального бездротового під'єднання.
Однією з переваг цього мобільного маршрутизатора є широкий діапазон вхідного живлення. Крім PoE, можна використовувати роз'єм USB-C з напругою 5 або 4-контактний роз'єм із діапазоном напруги 9-30 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | - |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.36 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Да |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | 4G |
| Кількість WAN-портів | Немає |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кріплення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дачі та двору |
| Напруга живлення | 9-30 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Да |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | РоЕ-in + РоЕ-out |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 217 x 94 x 32 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с і менше |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N150 |
| Тип монтажа | настільний/стіновий |
| Тип зовнішньої антени | знімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Grey |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 092 ₴









