Маршрутизатор UISP Router, що ідеально підходить для розгортання бездротових провайдерів (WISP), являє собою безвентиляторний PoE-маршрутизатор, обладнаний 8 портами GbE RJ45 і 1 портом SFP 1 Гбіт/с для під'єднання додаткових каналів зв'язку. Маршрутизатор UISP Router являє собою економне рішення для WISP, які бажають швидко та недорого надати своїм клієнтам гігабітні бездротові швидкості. Завдяки потужному джерелу живлення PoE 110 Вт маршрутизатор UISP Router забезпечує чималу потужність для кожної радіостанції в мережі обслуговування. Керування маршрутизатором UISP здійснюється за допомогою програми UISP — централізованої платформи, що дає змогу контролювати та керувати всіма пристроями UISP.
Особливості:
8 портів GbE RJ45 з пасивним виходом PoE 27 В
1 порт SFP
Загальна потужність 110 Вт (27 В) з підтримкою PoE, 15 Вт на порт (2-парний)/30 Вт на порт (4-парний)
Пропускна здатність NAT до 1 Гбіт/с
Функції формування трафіку та автоматичного припиняння роботи клієнтів
Брандмауер і маршрутизація OSPF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.6 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 8 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | комутатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 24-28 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | PoE-out |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 210.4 x 95 x 29 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴




