Мережа 4G — швидкість завантаження 4G LTE досягає 150 Мбіт/с.
Просто вставте SIM-картку — Конфігурації не потрібні, сумісність SIM-карт гарантована.
Wi-Fi 300 Мбіт/с — висока швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/с
Одночасне під'єднання — загальний доступ до інтернету з 32 пристроями Wi-Fi.
Режим маршрутизатора — під'єднайте кабель Ethernet до порту LAN/WAN для гнучкого доступу, якщо немає під'єднання 4G.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.2 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Да |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 165.97 х 95 х 61.05 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA-PSK / WPA2-PSK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 107 ₴







