
Комутатор TP-Link TL-SG1218MPE (16хGE PoE+, 2xSFP, Веб інтерфейс, Max PoE+ 250 W) DS
12 151 ₴
- В наявності
- Код: TL-SG1218MPE-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6 портів PoE+ з бюджетом 250 Вт для виконання безлічі завдань
Бюджет PoE для 16 портів PoE+, що відповідають стандартам PoE+ 802.3af/at, становить 30 Вт на порт, а загальний бюджет — 250 Вт, що відкриває широкий ряд можливостей для відеоспостереження, офісів, гуртожитків і малого бізнесу. Також TL?SG1218MPE повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами та не тільки.
QoS для усунення затримок
Забезпечує плавне передавання трафіку для чутливих до затримок програм, наприклад, для голосових і відеозастосунків.
IGMP Snooping для Multicast?оптимізації
Покращує роботу мережі, особливо під час використання IPTV, завдяки оптимізації передавання мультимедійного трафіку.
VLAN для безпеки
Підвищує безпеку та загальну продуктивність мережі, розділяючи мережу на групи.
Просте керування
Вебінтерфейс і утиліта керування TL?SG1218MPE дають змогу виконувати низку корисних завдань, включно з моніторингом мережі, пріоритизацію трафіку та покращений QoS.
Широкий діапазон робочих температур і гарний розподіл тепла
Міцний металевий корпус і продумана конструкція для гарного розподілу тепла забезпечать стабільну роботу в різних температурних умовах (0...+50 °C).
Безліч сценаріїв застосування
TL-SG1218MPE повністю сумісний із пристроями PoE, як-от IP-камери, точки доступу, IP-телефони.
Також він працює з дротовими пристроями без PoE, як-от ПК, принтери та IPTV.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вага | 3000 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 294 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 18 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 x 180 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | немає даних |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 151 ₴


