Тридіапазонна Wi-Fi Mesh система NETGEAR Orbi RBK762S, що складається з маршрутизатора WiFi 6 і одного сателіту, з технологією Mesh Orbi та з 1 роком NETGEAR Armor і покриттям мережі до 465 кв.м, буде чудовим рішенням для вашого розумного будинку та забезпечить максимальну швидкість на всіх ваших пристроях.
Завдяки запатентованій тридіапазонній технології Wi-Fi Orbi, відзначеній нагородами, ви можете насолоджуватися максимальною стабільною швидкістю та високою продуктивністю на пристроях без перебоїв у будь-якому куточку вашого будинку.
Транслюйте, переглядайте та працюйте на 75 під'єднаних пристроїв одночасно. Отримайте максимальну продуктивність із 6 потоками Wi-Fi 6 і швидкістю до 5.4 Гбіт/с. Насолоджуйтеся потоковим передаванням 4K/8K UHD, іграми без затримок і плавного потокового передавання.
З фірмовим застосунком Orbi встановлення та настроювання RBK762S займає всього кілька хвилин, тому ви зможете швидше почати користуватися покращеним Wi-Fi. Ви також можете бачити свої під'єднані пристрої, запускати тест швидкості інтернету, керувати підписками на послуги NETGEAR і багато іншого прямо з електронного ґаджета на долоні.
Наявність трьох портів Gigabit Ethernet на маршрутизаторі та двох на кожному сателіті дає змогу зручно створювати домашній офіс або розважальний простір за допомогою дротового під'єднання Smart телевізорів, медіаплеєрів, ігрових приставок, мережевих сховищ і т.ін.
NETGEAR Armor — на базі Bitdefender комплексне рішення для гарантування безпеки в інтернеті для вашої домашньої мережі та під'єднаних пристроїв, забезпечує додатковий захист і впевненість у собі. Річна передплата увімкнена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.73 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 3 шт |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, сателіт, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 400+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 211 x 168 x 64 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX5400 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WEP / WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 776 ₴






