Безперервна трансляція
Orbi дає змогу всім у вашому домі дивитися серіали, здійснювати відеодзвінки та грати в ігри одночасно, без перешкод або обривів.
Створено для блискавичної швидкості Wi-Fi
Orbi розроблена для ефективнішого передавання даних завдяки ексклюзивній технології. Результатом є швидша продуктивність WiFi, яка не гіршає по всьому дому.
Найкраще покриття
Унікальна форма та висота Orbi поєднує надпотужні компоненти преміумкласу, що забезпечує набагато краще покриття й загальну продуктивність.
Безпека Інтернету
Ви ж не залишите двері незаплутими на ніч. Ставтеся до свого Wi-Fi з таким самим рівнем безпеки. NETGEAR Armor захищає вашу сім'ю та під'єднані пристрої за допомогою автоматичного щита захисту мережі від хакерів, перегінників паролів, застосунків-споживачів та інших типів атак.
Діти теж під захистом
Легко керуйте часом і доступом дітей до інтернету на всіх під'єднаних пристроях за допомогою розумного батьківського контролю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.3 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | Mesh x 2, адаптер живлення x 2, RJ45 кабель x 1, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 500+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 254 х 195 х 71 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 1200 Мбіт/сек + 2400 Мбіт/сек + 2400 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA2/WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 060 ₴






