Ніколи не жертвуйте швидкістю
Вироблена NETGEAR тридіапазонна технологія з виділеною "експрес-смуговою" для передавання даних безпосередньо між маршрутизатором і супутниками означає, що ви отримуєте максимальну безперешкодну швидкість Wi-Fi по всьому дому, яка залишається високий навіть у разі одночасного під'єднання 100 пристроїв.
Найкраще покриття
Висока, елегантна форма Orbi не випадкова. Запатентована конструкція антени забезпечує чудовий Wi-Fi по всьому дому. Повністю оновлена антена серії Orbi 860 забезпечує приголомшливий 20% приріст продуктивності та покриття, порівнюючи з попереднім поколінням.
Під'єднуйте більше пристроїв, ніж будь-коли
Системи Orbi WiFi 6 mesh створені для сучасних пристроїв з інтенсивним передаванням даних і "розумних" будинків. Під'єднуйте все — від ПК, телефонів і телевізорів до камер спостереження, дверних замків тощо. Тільки Orbi може забезпечити таку кількість пристроїв із максимальною швидкістю.
Просте налаштування й керування
Застосунок Orbi дає змогу легко встановити Orbi та запустити його менш ніж за 15 хвилин. Легко керуйте домашньою мережею, навіть якщо вас немає вдома. Orbi сумісний з обладнанням будь-якого інтернет-провайдера.
Приєднані діти теж під захистом
Легко керуйте часом і доступом дітей в інтернет на всіх під'єднаних пристроях за допомогою функції Smart Parental Control.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.29 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | Mesh x 2, адаптер живлення x 2, RJ45 кабель x 1, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 19 В |
| Площа покриття | 500+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 254 x 190.5 x 71.12 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA2/WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 100 ₴






