TEG2228P-24-410W — це 28-портовий комутатор PoE з підтримкою керування через вебінтерфейс і програми Tenda CloudFi. Цей комутатор сумісний зі стандартами 802.3af/at і забезпечує потужність до 30 Вт на порт і до 410 Вт загалом. Він також підтримує виявлення петель і несанкціонованого доступу, а також цілодобову функцію спостереження, що робить його ідеальним вибором для додавання в мережу пристроїв розподілу живлення, як-от точки доступу, камери та IP-телефони, а також скорочує час і витрати на обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | є/немає |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 370 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 24 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 410 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 26 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 x 240 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 296 ₴




