Особливості
Порти 2,5 Гбіт/с долають гігабітний бар'єр і розкривають весь потенціал точок доступу Wi-Fi 6/7
Порти PoE++, сумісні зі стандартами 802.3bt/at/af, із загальною потужністю живлення 370 Вт
CPP захищає процесор від атак, забезпечуючи продуктивність і стабільність роботи
Якість корпоративного рівня забезпечує високу продуктивність
Безлічмайстрів безпеки захищають вашу мережу
Просте керування через хмару в будь-який час і в будь-якому місці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | 16 |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 370 Вт |
| Вага | 3600 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 460 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 20 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ їсти |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 267.5 х 43.6 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 977 ₴




