Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Колір | Рожевий |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴










