Ubiquiti UISP Switch (UISP-S) — гігабітний PoE комутатор для MicroPoP застосунків. Безвентиляторний PoE комутатор L2 з (8) GbE RJ45 портами та (1) 1G SFP портом для опціонального під'єднання до оптоволоконного Uplink каналу ідеально підходить для розгортання бездротових мереж інтернет-провайдерів (WISP). Економне рішення для WISP, яке хочуть швидко та недорого надати своїм клієнтам гігабітне під'єднання до Wi-Fi. UISP-комутатор із загальною PoE потужністю 110 W забезпечить живлення для кожної під'єднаної точки доступу у вашій сервісній мережі. Для більших розгортання з'єднайте його з UISP консоллю, щоб створити узгоджений центр маршрутизації та комутації. UISP-комутатор керується за допомогою UISP-застосунку, централізованої платформи, де ви можете відстежувати та керувати всіма своїми UISP пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | є/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 1 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 110 Вт |
| Вага | 610 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 8 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальна кількість портів | 9 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 210.4 x 95 x 29 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 759 ₴






