Сучасна Wi-Fi 7 Mesh-система для стабільного покриття всього дому
TP-Link Deco BE22 — це потужний дводіапазонний Wi-Fi 7 маршрутизатор, створений для бездоганного покриття, високої швидкості та максимальної стабільності в кожному куточку вашого будинку. Він підтримує стандарт Wi-Fi 7 із загальною пропускною здатністю до 3,6 Гбіт/с, забезпечуючи плавний стримінг 4K/8K, хмарні ігри, роботу з великими файлами та миттєвий відгук у будь-якому сценарії.
Дводіапазонний Wi-Fi 7 зі швидкістю до 3,6 Гбіт/с
5 ГГц: до 2882 Мбіт/с
2,4 ГГц: до 688 Мбіт/с
Новітня технологія 4K-QAM забезпечує швидшу роботу навіть найвимогливіших пристроїв.
Комбінований бездротовий і дротовий бекхол
Підвищує пропускну здатність і зменшує затримки — кожен вузол Deco працює максимально ефективно.
Multi-Link Operation (MLO)
Одночасне передавання даних у різних діапазонах забезпечує стабільний сигнал і високу швидкість навіть у перевантажених мережах.
AI-Roaming — безперервне перемикання між вузлами
Deco створює єдину мережу з автоматичним вибором оптимальної точки доступу, щоб ви могли переміщатися будинком без розриву зв'язку.
TP-Link HomeShield — повний захист мережі
Батьківський контроль, захист від вторгнень, безпечний інтернет для сім'ї та розумних пристроїв, сканування мережі та фільтрація контенту.
Універсальна сумісність
Працює з хоч яким провайдером і всіма поколіннями Wi-Fi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.52 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | 1 модуль Deco, 1 кабель Ethernet RJ45, 1 адаптер живлення |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 150 х 150 х 62 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 959 ₴





