Висока швидкість 3,6 Гбіт/с Мбіт/с у двох діапазонах: дає змогу вашим пристроям працювати на повній швидкості. Насолоджуйтеся плавною передачею 4K/8K, захопливими іграми в AR/VR і блискавично швидким завантаженням.
Новітній Wi-Fi 5: Обладнаний каналами 160 МГц, 4K-QAM, MLO та іншими функціями, пропонованими Wi-Fi 7, ваша мережа працюватиме з приголомшливою продуктивністю.
Multi-Link Operation (MLO): збільшує пропускну здатність, зменшує затримку та підвищує надійність нових програм.
Гігабітне дротове з'єднання: Використовуйте повну потужність доступу в Інтернет і передавайте дані з неймовірною швидкістю для максимальної продуктивності.
Максимальне покриття: 4 всеспрямовані антени, запатентована оптимізація Wi-Fi та технологія Beamforming забезпечують ширше покриття, більшу пропускну здатність, сильніші та надійніші з'єднання, а також менше перешкод.
Сумісність з EasyMesh: працює з маршрутизаторами та розширювачами сигналу EasyMesh для формування безперебійної мережі Mesh Wi-Fi для всього будинку, запобігаючи перебої та затримки під час перемикання між сигналами.
Просте налаштування і використання: Керування мережею ще ніколи не було простіше з застосунком MERCUSYS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.36 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 167 х 118 х 42 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2880 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-SAE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴






