Дводіапазонний Wi-Fi 7 зі швидкістю 6,5 Гбіт/с: забезпечує роботу ваших пристроїв на повній швидкості. Насолоджуйтесь плавною потоковою передачею 4K/8K, захопливими іграми з доповненою і віртуальною реальністю та надзвичайно швидким завантаженням.
Функція Multi-Link Operation (MLO): передає дані клієнтам Wi-Fi 7 одночасно в декількох діапазонах, щоб збільшити пропускну здатність, знизити затримку та підвищити надійність для різних мережевих операцій.
Провідне під'єднання 2,5 Гбіт/с: 1 порт WAN 2,5 Гбіт/с, 1 порт LAN 2,5 Гбіт/с і 3 порти LAN 1 Гбіт/с забезпечують високошвидкісне передавання даних.
Максимальне покриття: 6 зовнішніх антен разом із технологією Beamforming забезпечують більшу пропускну здатність, міцніші та надійніші з'єднання й менше перешкод.
Сумісність з EasyMesh: працює з маршрутизаторами та підсилювачами сигналу EasyMesh, утворюючи безперервну Mesh-мережу Wi-Fi у всьому будинку, запобігаючи перепадам та затримкам під час переходу між сигналами.
Просте налаштування і використання: керування мережею ніколи не було таким простим завдяки застосунку Tether.
TP-Link HomeShield: підвищена безпека захищає від новітніх кіберзагроз.
Чудова сумісність: підтримує всі покоління Wi-Fi, пристроїв і всіх інтернет-провайдерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.62 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 200 х 176 х 59 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE6500 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 / WPA-Enterprise / WPA2-Enterprise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 042 ₴








