Блискавичний ігровий Wi-Fi зі швидкістю до 3600 Мбіт/с: забезпечує швидкість 2882 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і 688 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Завдяки функціям Wi-Fi 7, як-от Multi-Link Operation (MLO) і 4K-QAM, ви зможете насолоджуватися безперебійною грою й неперевершеною швидкістю.
Два порти 2,5G для підвищення продуктивності ігор: Працюйте на повну потужність завдяки двом портам 2,5G, що забезпечує до 2,5? вищу швидкість передавання даних.
Нестримне турбопришвидшення ігор: Пришвидшуйте ігрові програми, ігрові пристрої, мобільні ігри й ігрові сервери. Стабілізуйте з'єднання, мінімізуйте коливання, затримки та пінг одночасно підвищуючи швидкість.
Дизайн, натхненний перегоновими автомобілями: Archer GE230 підживлює ігрову пристрасть своїм елегантним зовнішнім виглядом, натхненним перегоновими автомобілями. Настроювана RGB-підсвітка додає динамічного сяйва, роблячи його яскравим акцентом у будь-якій ігровій установці.
Спеціальна ігрова панель: інтуїтивно зрозуміла ігрова панель надає інформацію про ігрове середовище в режимі реального часу, включно зі станом мережі, продуктивністю маршрутизатора, настроюванням RGB, прискореними іграми та обладнанням, що дає змогу гравцям ефективно розробляти стратегію.
Сумісність з EasyMesh працює з маршрутизаторами EasyMesh і підсилювачами сигналу, утворюючи безперервну Mesh-мережу Wi-Fi для всього дому. Ця зв'язок забезпечує стабільне покриття, даючи змогу геймерам ефективно співпрацювати та домінувати в багатокористувацьких іграх.
TP-Link HomeShield: HomeShield пропонує надійний антивірусний захист для безпечного ігрового досвіду. Він захищає всі ваші пристрої й особисті дані від онлайн-загроз, забезпечуючи спокій під час гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.59 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 267 х 153 х 59 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 / WPA-Enterprise / WPA2-Enterprise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 323 ₴










