Дорожня сумка, саквояж із котону 40L Live in style Weekender чорна 35х55х24 см
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення
Підкладка виготовлена зі щільної синтетичної тканини.
Характеристики:
Матеріал: котон 63%, поліестер 37%, обробка та дно сумки зі штучної шкіри.
Розміри: В35хШ55хГ24 см. Ширина по дну 48 см.
Вага: 780 г.
Країна походження торгової марки: Live in style, Австрія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 780 |
| Замок (1) | Молния |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴










