Приставний господарський стіл Bo-Camp Otter 80x40 не призначений для застіль. Проте, перебуваючи у кемпінговому містечку тривалий час, переоцінити користь від цього столика важко. У нього можна скласти весь посуд, а нагорі розмістити інше корисне кухонне приладдя або напої, поставити приготовлену їжу, перед тим як подати її за обідній стіл. Стіл має 3 регулювання по висоті (31/55/68 см), завдяки чому є вельми універсальним. Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл дуже компактний у складеному положенні, завдяки знімним ніжкам, стільниці, що складається, і знімному дну шафки. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 50 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: МДФ/Polyester 600D Brushed Висота стільниці, см: 31/55/68 Розміри стільниці, см: 80х40 Розміри у складеному вигляді, см: 40 для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Anthracite (сірий) Особливості конструкції: Текстильна шафка для зберігання посуду та продуктів, розділена на дві половини. Шафка має тверде знімне дно та дверцята на блискавці Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 31/55/68 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 5 стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою Засувка, що фіксує стіл у розкладеному та складеному положенні Комплектація: Стіл - 1 шт; Ніжки – 4 шт; Текстильна шафка – 1 шт; Знімні пластини дна текстильної шафки – 2 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 800х400х680 Розміри в упаковці, мм: 420х420х90 Вага без упаковки, кг: 4.00 Вага в упаковці, кг: 4.25 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.00 |
| Вага в пакованні, кг. | 4.25 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 31/55/68 см |
| Габарити паковання | 420х420х90 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Текстильна шафка — 1 шт.; Знімні пластини дна текстильної шафки — 2 шт. |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ|Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 800х400х680 мм |
| Розміри стільниці | 80х40 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 4878.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴









