Bo-Camp Compact - невисокий і привабливий розкладний, повністю алюмінієвий столик, який завдяки компактним розмірам можна використовувати не тільки на відкритому просторі, але і в невеликому наметі. А також він чудово підійде для романтичних сніданків у ліжку. Завдяки складаним алюмінієвим ніжкам та алюмінієвій стільниці стіл має товщину всього 4 см у складеному вигляді та вагу 1.5 кг. Стільниця покрита стійкою до подряпин фарбою сірого кольору, термостійка та вологостійка, і зберігатиме привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 24 Розміри стільниці, см: 56x34 Розміри у складеному вигляді, см: 56x34х4 Призначення: для кемпінгу, відпочинку будинку Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Висота столу дозволяє використовувати його всередині намету. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг. Алюмінієва стільниця термо і вологостійка, стійка до подряпин. Стіл складається дуже компактно, швидко та зручно. Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою. Комплектація: Стіл розкладний – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 560x340х240 Розміри в упаковці, мм: 590х355х45 Вага без упаковки, кг: 1.55 Вага в упаковці, кг: 1.85 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.55 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.85 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 24 см |
| Габарити паковання | 570х360х40 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл складаний — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Для дому | кемпінгові | Сад городу |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 560х340х240 мм |
| Розміри стільниці | 56x34 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 1980.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274 ₴


