Практичний, надійний, функціональний, компактний у складеному вигляді та презентабельний - ось неповний список переваг складного кемпінгового столу Bo-Camp Morris 65x50 cm. Стільниця виконана з натурального бамбука - твердого і гігієнічного матеріалу, який не боїться намокання і не стає непридатним для впливу сонячного випромінювання. Важливою особливістю та перевагою даної моделі в порівнянні з іншими є індивідуальне плавне встановлення висоти кожної ніжки. Таке рішення дозволяє завжди встановити стільницю горизонтально, навіть при перепаді висот в 22 см. Більшість столів зі змінною висотою стільниці мають всього 2 або 3 фіксованих рівня налаштування висоти. Ще однією незаперечною перевагою є вкрай зручна конструкція складання столу, коли немає необхідності від'єднувати будь-які частини. У складеному вигляді стіл максимально компактний і немає найменшої ймовірності, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Стільниця має достатні розміри, щоб за столом зручно розмістилися 4 дорослих людини. У складеному вигляді стіл зберігається і транспортується у чохлі. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 50 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 43-65 Розміри стільниці, см: 65х50 Розміри у складеному вигляді, см: 65х12х16 Призначення: для кемпінгу , приватного будинку Колір: Brown (світло-коричневий) Особливості конструкції: Плавне регулювання висоти ніжок в діапазоні від 43 до 65 см. Завдяки роздільному регулюванню висоти ніжок, стіл можна встановити на будь-якій нерівній поверхні. Надійні фіксатори висоти ніжок для плавного безступінчастого регулювання рівня висоти Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг Довговічна, тверда і гігієнічна стільниця з натурального бамбука, не сприйнятлива до впливу ультрафіолету дуже компактно, швидко та зручно і поміщається в чохол для транспортування Комплектація: Стіл – 1 шт; Чохол із ручкою - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 650х500х650 Розміри в упаковці, мм: 650х120х160 Вага без упаковки, кг: 3.95 Вага в упаковці, кг: 4.40 Виробник Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.95 |
| Вага в пакованні, кг. | 4.40 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 43-65 см |
| Габарити паковання | 650х120х160 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Чохол із ручкою — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 650х500х650 мм |
| Розміри стільниці | 65x50 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціна | 5772.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 234 ₴








