Компактний та функціональний приставний столик Bo-Camp Harlem чудово підійде для приватного будинку, саду чи відпочинку на природі. Він має складний каркас, а стільницю можна використовувати як тацю для сервірування. Стіл покритий поршковою фарбою, стійкою до появи подряпин, надійно захищає його від корозії. У складеному вигляді Bo-Camp Harlem дуже компактний і легко поміститься у багажник автомобіля, за шафою чи під диваном. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 15 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: сталь Висота стільниці, см: 50 Розміри стільниці, см: 46x46 Розміри у складеному вигляді, см: 56x50х3 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, вдома Колір: Black (чорний) Особливості конструкції: Можна використовувати як стіл або тацю. Витримує навантаження до 15 кг. Порошкова фарба стійка до появи подряпин. Стіл складається дуже компактно, швидко та зручно. Комплектація: Стільниця - 1 шт; Ніжки розкладні – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 500x460х460 Розміри в упаковці, мм: 560х500х30 Вага без упаковки, кг: 1.70 Вага в упаковці, кг: 1.90 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.70 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.90 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Габарити паковання | 560х500х30 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Ніжки складані — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад городу <unk> Для будинку <unk> Для офісу |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 500х460х460 мм |
| Розміри стільниці | 46x46 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 1386 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴





