Bo-Camp Compact Stepney - невисокий і привабливий розкладний столик, який завдяки компактним розмірам можна використовувати не тільки на відкритому повітрі, але і в невеликому наметі. А також він чудово підійде для романтичних сніданків у ліжку. Завдяки складаним алюмінієвим ніжкам стіл має товщину всього 4 см у складеному вигляді. Стільниця виконана з натурального бамбука – твердого та гігієнічного матеріалу, який не боїться намокання та стійкий до сонячного випромінювання. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 24 Розміри стільниці, см: 56x34 Розміри у складеному вигляді, см: 56x34х4 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на будинку Колір: Brown (світло-коричневий) Особливості конструкції: Висота столу дозволяє використовувати його всередині намету. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг. Довговічна, тверда та гігієнічна стільниця з натурального бамбука, не сприйнятлива до дії ультрафіолету, вкрай стійка до дії вологи та мікроорганізмів. Стіл складається дуже компактно, швидко та зручно. Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою. Комплектація: Стіл розкладний – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 560x340х240 Розміри в упаковці, мм: 590х355х45 Вага без упаковки, кг: 1.90 Вага в упаковці, кг: 2.30 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.90 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.30 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 24 см |
| Габарити паковання | 590х355х45 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл складаний — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 560х340х240 мм |
| Розміри стільниці | 56x34 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціна | 2496 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 496 ₴








