Приставний господарський стіл Newington загалом не призначений для трапези. Проте, перебуваючи у кемпінговому містечку тривалий час, переоцінити користь від цього столика складно. У нього можна скласти весь посуд або продукти тривалого зберігання, а нагорі розмістити газову або електро плитку та інше корисне кухонне приладдя або напої, поставити приготовлену їжу, перед тим як подати її за обідній стіл. Стіл має 2 регулювання по висоті (55/80 см), завдяки чому є вельми універсальним. Ніжки столу можна налаштувати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл дуже компактний у складеному положенні, завдяки складаним ніжкам, складаній стільниці, і знімному дну шафки. А для транспортування та зберігання в комплекті йде міцний чохол із матеріалу Polyester 600D з ручками. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук/Polyester 600D Brushed Висота стільниці, см: 55/80 Розміри стільниці, см: 120х50 Розміри у складеному вигляді, см: 215. кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Brown (коричневий) Особливості конструкції: Текстильна шафка для зберігання посуду та продуктів, розділена на дві половини. Шафка має тверде знімне дно і дверцята на блискавці Телескопічна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 55 або 80 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати і встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг Бамбукова фіксуюча стіл у розкладеному та складеному положенні Комплектація: Стіл - 1 шт; Текстильна шафка – 1 шт; Знімні пластини дна текстильної шафки – 2 шт; Чохол – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1200х500х800 Розміри в упаковці, мм: 625х520х110 Вага без упаковки, кг: 10.80 Вага в упаковці, кг: 11.95 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.80 |
| Вага в пакованні, кг. | 11.95 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 54/80 см |
| Габарити паковання | 625х520х110 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Текстильна шафа — 1 шт.; Знімні пластини дна текстильної шафки — 2 шт.; Чохол — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Поліестер <unk> Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1200х500х800 мм |
| Розміри стільниці | 120х50 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 11970 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 970 ₴





