Великий і водночас легкий стіл із жаро та вологостійкою стільницею Bo-Camp Premium Oval 120x80 cm Grey із колекції Industrial стане незамінним супутником вашого відпочинку в саду, на дачі чи на природі. Розмір та форма стільниці дозволяє розмістити за ним до 8 осіб, а сітка під стільницею допоможе не завантажувати поверхню речами. Корпус столу, виконаний з алюмінію, він легко складається, а телескопічні розбірні ніжки столу регулюються по двох рівнях (36/70 см). Ніжки можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Варто відзначити, що ніжки столу мають овальний профіль і додаткові дві бічні поперечки, що збільшує жорсткість і стійкість усієї конструкції, і при цьому не впливає на зручність розміщення в торці столу. Bo-Camp Premium Oval можна дуже компактно зберігати та переносити у вигляді кейсу, завдяки складаній стільниці та ручці. У транспортному положенні стіл зафіксований чотирма замками, що запобігають мимовільному розкриттю. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 36/70 Розміри стільниці, см: 120х80 Розміри у складеному вигляді, см: 80х60х7 Призначення: для кемпін , приватного будинку Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Розбірні телескопічні ніжки з двома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в діапазоні 36/70 см. Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні. для збільшення жорсткості конструкції Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг. частини столу Термо- і вологостійка стільниця Дві клямки, фіксують стіл у розкладеному положенні, і чотири клямки, фіксують стіл у складеному положенні Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді Комплектація: Стіл - 1 шт; Ніжки секційні – 4 шт; Сітка – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1200х800х700 Розміри в упаковці, мм: 840х630х80 Вага без упаковки, кг: 7.80 Вага в упаковці, кг: 8.70 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.80 |
| Вага в пакованні, кг. | 8.70 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити паковання | 840х630х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки секційні — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1200х800х700 мм |
| Розміри стільниці | 120х80 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 7896.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 896 ₴









