Повністю алюмінієвий овальний стіл Bo-Camp Premium Oval 150x80 cm має термо- та вологостійку стільницю та привабливий зовнішній вигляд в індустріальному стилі. Це один із найдовших і широких столів виробника, що підходить для компанії на 8-10 осіб. Телескопічні ніжки столу регулюються за трьома висотами (55/65/70 см). Також їх можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Варто відзначити, що ніжки столу мають овальний профіль і додаткові дві бічні поперечки, що збільшує жорсткість і стійкість усієї конструкції, і при цьому не впливає на зручність розміщення в торці столу. Стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейсу, завдяки складним телескопічним ніжкам, складаній стільниці та ручці. Для зберігання необхідних речей Bo-Camp Premium Oval оснащений сіткою, яка знаходиться під стільницею. У транспортному положенні стіл зафіксований чотирма засувками, що запобігають мимовільному розкриттю. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 55/65/70 Розміри стільниці, см: 150х80 Розміри у складеному вигляді, см: 80х75.5х8. для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Телескопічні ніжки з трьома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 55/65/70 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівної поверхні Овальний профіль ніжок і пара додаткових перемичок для збільшення жорсткості конструкції Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг. що робить більш зручним розміщення двох осіб навпроти торцевої частини столу Стільниця термо- і вологостійка Дві клямки, що фіксують стіл у розкладеному положенні та шість засувок, що фіксують стіл у складеному положенні Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді Комплектація: Стіл - 1 ; Сітка – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1500х800х700 Розміри в упаковці, мм: 84х78х8 Вага без упаковки, кг: 9.00 Вага в упаковці, кг: 10.30 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.00 |
| Вага в пакованні, кг. | 10.30 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 55/65/70 см |
| Габарити паковання | 840х780х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1500х800х700 мм |
| Розміри стільниці | 150х80 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 8460.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 460 ₴










