Стильний алюмінієвий стіл Bo-Camp Northgate 120x60 cm має привабливий вигляд, пофарбований алюмінієвий корпус і стільницю, виконану в кольорі під камінь. Це повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії з 6-8 осіб з можливістю встановлення двох рівнів висоти - 37 і 70 см. Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейсу, завдяки знімним ніжкам, стільниці, що складається, і ручці. Крім того, стіл оснащений знімною сіткою, яка знаходиться під стільницею і служить у вигляді легкої полички для продуктів та посуду. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 20 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: МДФ Висота стільниці, см: 37/70 Розміри стільниці, см: 120х60 Розміри у складеному вигляді, см: 60х60х7 Призначення: для кемпінгу , приватного будинку Колір: Black/Grey (чорний/сірий) Особливості конструкції: Набірна конструкція ніжок дозволяє встановити висоту столу на рівні 37 см або 70 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 20 кг Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве За столом можуть комфортно розміститися 6-8 осіб транспортування столу у зібраному вигляді Комплектація: Стіл - 1 шт; Ніжки – 4 шт; Сітка – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1200х600х700 Розміри в упаковці, мм: 635х630х80 Вага без упаковки, кг: 5.2 Вага в упаковці, кг: 5.8 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.20 |
| Вага в пакованні, кг. | 5.80 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 37/70 см |
| Габарити паковання | 635х630х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1200 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 5634.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 634 ₴










