Овальний алюмінієвий стіл Bo-Camp Woodbine Oval 100x70 cm із привабливою стільницею із принтом під дерево. Він має розміри, які підійдуть для сім'ї чи компанії із 4-6 осіб. Телескопічні ніжки столу регулюються по висоті двох позиціях (36/70 см). Ніжки столу можна налаштувати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейсу, завдяки складним телескопічним ніжкам, складаній стільниці та ручці. Крім того, стіл оснащений знімною сіткою, що знаходиться під стільницею. У транспортному положенні стіл зафіксований чотирма засувками, що запобігають мимовільному розкриттю. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: МДФ Висота стільниці, см: 36/70 Розміри стільниці, см: 100х70 Розміри у складеному вигляді, см: 70х51х7 Призначення: для кемпінгу , приватного будинку Колір: Black/Wood look (коричневий) Особливості конструкції: Телескопічні ніжки з двома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 36/70 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве окантована алюмінієвою кромкою Дві клямки, що фіксують стіл у розкладеному положенні та чотири клямки, що фіксують стіл у складеному положенні Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді Комплектація: Стіл - 1 шт; Сітка – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1000х700х700 Розміри в упаковці, мм: 740х530х80 Вага без упаковки, кг: 6.00 Вага в упаковці, кг: 6.60 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Вага в пакованні, кг. | 6.60 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити паковання | 740х530х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1000х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 100х70 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 6978 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 978 ₴










