Практичний, надійний, функціональний, компактний у складеному вигляді та презентабельний - ось неповний список переваг складного кемпінгового столу Bo-Camp Finsbury 100x65 cm. Стільниця виконана з натурального бамбука - твердого і гігієнічного матеріалу, який не боїться намокання і не стає непридатним для впливу сонячного випромінювання. Важливою особливістю та перевагою даної моделі в порівнянні з іншими є індивідуальне плавне встановлення висоти кожної ніжки. Таке рішення дозволяє завжди встановити стільницю горизонтально, навіть при перепаді висот в 22 см. Більшість столів зі змінною висотою стільниці мають всього 2 або 3 фіксованих рівня налаштування висоти. Ще однією незаперечною перевагою є вкрай зручна конструкція складання столу, коли немає необхідності від'єднувати будь-які частини. У складеному вигляді стіл максимально компактний і немає найменшої ймовірності, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Стільниця має достатні розміри, щоб за столом зручно розмістилися 6 дорослих чоловік. У складеному вигляді стіл зберігається і транспортується у чохлі. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 50 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 43-65 Розміри стільниці, см: 100х65 Розміри у складеному вигляді, см: 100х12х16 Призначення: для кем , приватного будинку Колір: Brown (світло-коричневий) Особливості конструкції: Плавне регулювання висоти ніжок в діапазоні від 43 до 65 см. Завдяки роздільному регулюванню висоти ніжок, стіл можна встановити на будь-якій нерівній поверхні. Надійні фіксатори висоти ніжок для плавного безступеневого регулювання рівня висоти Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг Довговічна, тверда і гігієнічна стільниця з натурального бамбука, не сприйнятлива до впливу ультрафіолету дуже компактно, швидко та зручно і поміщається в чохол для транспортування Комплектація: Стіл – 1 шт; Чохол із ручкою - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1000х650х650 Розміри в упаковці, мм: 1000х120х160 Вага без упаковки, кг: 7.30 Вага в упаковці, кг: 7.75 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.30 |
| Вага в пакованні, кг. | 7.75 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 43-65 см |
| Габарити паковання | 1000 х 120 х 160 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Чохол із ручкою — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1000х650х650 мм |
| Розміри стільниці | 100x65 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціна | 7872 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 872 ₴





