Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти установки, і навіть микрорегулирование кожної ніжки у тому, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній території. Bo-Camp Premium 60x45 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним для зберігання. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку. Розкладний стіл Bo-Camp Premium 60x45 cm – компактний кемпінговий столик для невеликої компанії або сім'ї з чотирьох осіб. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній / термостійкий композит Висота стільниці, см: 25/60 Розміри стільниці, см: 60х45 Розміри у складеному вигляді, см: 60х45х3. кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Термостійка та водостійка композитна стільниця Цілісна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко. Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 25 см або 60 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг За столом можуть комфортно розміститися 4 чоловік вигляді Комплектація: Стіл - 1 шт; Ніжки – 4 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 600х450х600 Розміри в упаковці, мм: 620х470х60 Вага без упаковки, кг: 2.70 Вага в упаковці, кг: 2.90 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.70 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.90 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 25/60 см |
| Габарити паковання | 620х470х60 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 600х450х600 мм |
| Розміри стільниці | 60х45 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 2832.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 832 ₴








