На відміну від більшості інших компаній, які виготовляють кейси з ABS-пластику, захисні кейси Vanguard Supreme виготовлені з поліпропілену, що дозволило виробнику забезпечити продукцію 10-річною гарантією. Захисний кейс Vanguard Supreme 46F - це практично неруйнівний герметичний і ударостійкий кейс, який розрахований на роботу в найбільш екстремальних умовах. Кейс призначений для зберігання та транспортування дорогих і потребують дбайливого ставлення приладів, таких як фотокамери, квадрокоптери, ноутбуки, спортивна оптика, музична апаратура, вимірювальні прилади та будівельні інструменти. Поліпропілен одночасно є легким, міцним та пружним матеріалом. Після деформації внаслідок застосування значних навантажень матеріал не руйнується, а повертає колишню форму. Кейс без ушкоджень витримує точкове навантаження до 120 кг. Корпус по всьому периметру герметизований монолітним ущільнювачем каучуковим, який забезпечує повну водонепроникність при зануренні у воду до 5 метрів на тривалий час. Для захисту особливо чутливих приладів при перельотах передбачений клапан автоматичного вирівнювання тиску, який не порушує герметичність конструкції. Діапазон робочих температур, при якому характеристики кейсу залишаються незмінними, становить від -40 до +95° C. Чотиришаровий вкладиш кейсу складається з пінополіуретанової пластини товщиною 30 мм, двох шарів стільникового пінополіуретанового наповнювача, який можна моделювати під розміри приладів, що транспортуються, товщиною , та профільованого пінополіуретанового захисного шару верхньої кришки товщиною 30 мм. Компанія Vanguard традиційно уважно ставиться до деталей, серед яких особливо хотілося б виділити армовані сталлю вуха для навісних замків, м'які гумові ручки, гумові ніжки, що ковзають, і широкі зручні клямки з надійною фіксацією. Характеристики: Внутрішній об'єм: 36 л Матеріал оболонки: поліпропілен (вважається найкращим матеріалом для виробництва захисних кейсів завдяки міцності, пружності, стійкості до стирання та малої ваги) Матеріал вкладиша: чотиришаровий антистатичний пінополіуретан високої щільності Вода: глибини 5 метрів протягом тривалого часу) Максимальна плавучість: 34 кг (вага розміщеного обладнання, без ваги самого кейсу, при якому кейс плаватиме на поверхні води) Клапан автоматичного вирівнювання тиску (важливо при транспортуванні на борту літака) Діапазон робочих температур: від - 40°C до +95°C (без втрати основних властивостей та заявлених характеристик) Максимальна діагональ ноутбука, що розміщується: 17" Кількість рівнів зберігання: 2 Загальна орієнтовна місткість: фотокамера - 1 шт, підзорна труба - 1 шт, об'єктиви - 6 шт, спалах - 1шт, зарядний пристрій - 1 шт, ноутбук - 1шт. в комплект не входять) М'яка гумова вставка на ручці для зручності транспортування Гумові антиковзні ніжки Віконце "ID" (контактна інформація про власника кейсу) Комплектація: Кейс: колір корпусу - чорний Пінополіуретановий вкладиш: 4 шари Розміри та вага: Розміри без упаковки, мм 515x435х220 Розміри внутрішні, мм: 480x370х200 Розміри в упаковці, мм: 515x435х220 Вага без упаковки, кг: 6.8 Вага в упаковці, кг: 6.8 Термін гарантії: 10 років Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vanguard |
| Вага (кг) | 6.800 |
| Вага в пакованні, кг. | 6.800 |
| Внутрішні розміри, мм | 480x370х200 |
| Внутрішній обсяг, л | 36 |
| Габарити | 515x435х220 мм |
| Габарити паковання | 515x435х220 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Клас водонепроникності IPX8 |
| Діапазон робочих температур | від -40 °C до +95 °C |
| Додаткові характеристики | Клапан автоматичного вирівнювання тиску; Армовані сталлю вушка для навісних замків; М'яка гумова вставка на ручці; Гумові антиковзні ніжки; Віконце "ID" (контактна інформація про власника кейса) |
| Захист | Водонепроникні, Ударостійкі |
| Категорія | Кейси |
| Комплектація | Кейс<unk> Вкладка |
| Максимальне зовнішнє навантаження | 120 кг |
| Максимальна плавучість | 34 кг |
| Максимальний розмір розміщуваного ноубуку | 17" |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Відеознімання, Військова справа, Захист вмісту, Рибна ловля, Спортивна стрільба, Фотознімання |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип вкладки | Пенополиуретан |
| Ціна | 13284 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 948 ₴










