Бамбукова стільниця та забарвлення каркасу в чорний колір надають столу Bo-Camp Trafford 90x60 cm презентабельний зовнішній вигляд. Можливість встановлювати різну висоту стільниці за допомогою набірних ніжок дозволяє приймати за столом їжу як сидячи на стільцях, так і без них. Стільниця виконана з натурального бамбука - твердого і гігієнічного матеріалу, який не боїться намокання і не стає непридатним для впливу сонячного випромінювання. У складеному вигляді стіл є кейс з ручкою, який зручно і зберігати, і переносити. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 50 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 38/70.5 Розміри стільниці, см: 90х60 Розміри у складеному вигляді, см: 90х31х8 Призначення: на кемпін , приватного будинку Колір: Brown (світло-коричневий) Особливості конструкції: Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 36 см або 70 см. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг. вкрай стійка до впливу вологи та мікроорганізмів Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні. За столом можуть комфортно розміститися 6 осіб у зібраному вигляді Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою Заскочка, що фіксує стіл у розкладеному та складеному положенні Комплектація: Стільниця – 1 шт; Ніжки – 4 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 900х600х705 Розміри в упаковці, мм: 900х310х80 Вага без упаковки, кг: 5.60 Вага в упаковці, кг: 5.95 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.60 |
| Вага в пакованні, кг. | 5.95 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 38/70.5 см |
| Габарити паковання | 900х310х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 900х600х705 мм |
| Розміри стільниці | 90x60 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціна | 5820 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 820 ₴










