Uquip Handy - це повністю алюмінієвий складний столик, який у складеному вигляді розміщується в чохлі діаметром не більше чайної чашки, тому він поміститься в похідний рюкзак, кошик для пікніка або пляжну або рибальську сумку. Завдяки компактним розмірам та регульованій висоті ніжок (11 або 16 см), його можна використовувати не тільки на відкритому просторі, але й у невеликому наметі або навіть для романтичних сніданків у ліжку. Термостійка та водостійка стільниця дозволяє готувати на столику їжу або ставити гарячий посуд. При вазі менш ніж кілограм Uquip Handy витримує до 30 кг навантаження і стане ідеальним супутником для всіх ваших пригод на свіжому повітрі. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 11/16 Розміри стільниці, см: 40х29 Розміри у складеному вигляді, см: 42х10х7 Призначення: для рибалки, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Silver (сріблястий) Особливості конструкції: Компактні розміри в складеному вигляді Висота стільниці регулюється в двох положеннях: 11 і 16 см. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг. у спеціальних пазах Комплектація: Стіл складаний - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 400х290х160 Розміри в упаковці, мм: 420х100х70 Вага без упаковки, кг: 0.80 Вага в упаковці, кг: 0.90 Виробник: Uquip (Німеччина) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.80 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.90 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 11-16 см |
| Габарити паковання | 420х100х70 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл складаний — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Для дому | кемпінгові | Пляжні | туразм |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 400х290х160 мм |
| Розміри стільниці | 40x29 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Ціна | 1236.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴




