Біноклі серії Spirit XF якнайкраще підтверджує репутацію компанії Vanguard, яка славиться, як виробник, що створює кращу оптику у своєму ціновому сегменті. Якість матеріалів, точність складання, чіткість оптики, унікальний дизайн та зручні аксесуари – все це не порожні слова. Варто взяти цей бінокль до рук, і у Вас не залишиться сумнівів. Конструкція корпусу з двома шарнірами та відкритим мостом, а також агресивна накатка на гумовому одязі бінокля дозволили зробити захоплення бінокля максимально надійним та зручним. Це один із найлегших повнорозмірних біноклів, але при цьому алюмінієвий корпус та профільоване гумове покриття гарантують надійний захист від ударів. Геометрія лінз підібрана таким чином, щоб забезпечити одночасно і дуже широке поле зору та можливість проводити макроспостереження на мінімальній відстані близько 2-х метрів. При цьому фазорегулююче і відбивне покриття призм у сукупності фірмовим покриттям, що просвітлює, Emerald Coating формують дуже чітке зображення, практично без геометричних і колірних артефактів. Чи можна знайти інший аналогічний бінокль з такими характеристиками та аналогічною вартістю, що робить модель Vanguard Spirit XF 10x42 WP безумовно вартим вибором і для мисливців, і для любителів спостерігати за природою та для мандрівників. Emerald Coating. Покриття, що просвітлює, нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує високий рівень світлопропускання оптичної системи і натуральну кольоропередачу. Додатковий шар покриття Emerald Coating призначений для посилення зелених тонів, що особливо корисно для любителів природи, оскільки забезпечує насиченість і натуральність зелені в тінях і відмінну яскравість зображення в цілому. BAK4 Prism. Значні втрати світла відбуваються в обертовій призмінній системі, незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла і значною мірою уникнути віньєтування (урізання світлового пучка по краях лінз окуляра). P2 Phase Correction. Застосування багатошарового фазокоректуючого покриття призм на сьогоднішній день є стандартом для високоякісних біноклів з призмінною конструкцією Roof, що обертає. Під час проходження через таку призмінну систему, світло відбивається від протилежних сторін призми, поляризується, і виникає зміщення на половину фази світлової хвилі, що тягне за собою втрату контрасту. Найтонше фазокоригуюче покриття, нанесене на одну з поверхонь призми, поєднує фази, забезпечуючи високу роздільну здатність і контрастність зображення. V-Max Silver Coating Багатошарове високовідбивне покриття сріблом використовується виключно в оптичних приладах з призмінною конструкцією Roof системи Шмідт-Пехан. Одна з поверхонь призмінної системи Roof не має повного внутрішнього відбиття. Саме на цю поверхню необхідно наносити покриття, що відбиває. Срібне покриття, на відміну від алюмінієвого, відображає до 98% світла у всьому видимому діапазоні і забезпечує високу світлопропускну здатність, натуральну перенесення кольорів, і використовується виключно в оптиці преміум-класу. Waterproof & fogproof. Цей бінокль має водозахист за класом IPX7 та захист від утворення внутрішнього конденсату. Корпус герметизований каучуковим ущільнювальним O-кільцем, що дозволяє біноклю перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішніх порожнин корпусу повітря та пари води витіснені азотом N2, який не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур. Велике поле зору. Зручність, ефективність і задоволення спостереження в бінокль багато в чому залежить від поля зору (кута зору) оптичного приладу. Чим більше поле зору (чим ширший кут зору), тим більше простору потрапляє до огляду. Поле зору даного бінокля знаходиться вище за середній рівень показників аналогічних моделей і відносить цей бінокль до оптичних приладів преміум-класу. Outstanding near focus. Більшість користувачів застосовують біноклі лише спостереження за віддаленими об'єктами. Але не всі знають, що найкращі зразки біноклів надають значні можливості для макроспостережень. Мінімальна дистанція фокусування (межа фокусування) даної моделі складає всього 2.1 метра, що дозволяє розглядати квіти та комах у їх реальному середовищі. Біноклі з межею фокусування менше 2.5 метрів відносяться до оптичних приладів преміум-класу. Aluminium Alloy Body. Сплави з урахуванням алюмінію досить міцні і навіть легкі. Алюмінієві корпуси біноклів на 200% міцніше полікарбонату, що традиційно використовується, а за співвідношенням міцності на одиницю ваги не поступаються сталі. Твердість застосовуваних сплавів алюмінію достатня, щоб у разі падіння бінокля з висоти 1-2 метрів корпус не отримав значних ушкоджень, які впливають оптичні властивості бінокля. 3 Stage Eyecups. Правильно сконструйовані оправи окулярів не тільки підвищують комфорт при тривалих спостереженнях, але в першу чергу дозволяють з однаковою зручністю використовувати бінокль користувачам з різною анатомічною будовою очей, а також користувачам в окулярах. У цьому біноклі використовуються досить м'які висувні оправи окулярів типу Twist-Up, що мають 3 рівні фіксації. Tripod mountable. Незважаючи на те, що в більшості випадків спостереження проводяться з біноклем у руках, бувають ситуації, коли установка на штатив просто необхідна. Великі збільшення, тривалі спостереження або зйомка на смартфоні за допомогою бінокля вимагають стабільного положення бінокля. Дана модель має два різьблення для кріплення штативного адаптера, розташовані під ковпачками в передньому та дальньому шарнірі. Оптичні характеристики: Збільшення: 10x Діаметр об'єктива, мм: 42 Розмір вихідної зіниці, мм: 4.2 Винос вихідної зіниці, мм: 16 Світлосила: 17.64 Фактор сутінків: 20.49 Мінімальна відстань фокусування, м: 2.1 Поле зору, м/1 поле зору, °: 6.3 Регулювання міжзоряної відстані, мм: 56-74 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням Emerald Coating (Fully Multi coated) фазокоректуючим покриттям і срібним покриттям, що відбиває Водостійкість: 100% водонепроникний корпус Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом Фокусування: центральна Корпус: з відкритим мостом Open Hinge, з алюмінію з профільованим отвором трьома фіксованими положеннями Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті Можливість кріплення штативного адаптера Комплектація: Бінокль: колір корпусу - чорний Захисні кришки окулярів та об'єктивів Широкий наший ремінь з неопрену Розміри без упаковки, мм: 151х130х61 Розміри в упаковці, мм: 220x165х80 Вага без упаковки, кг: 0.666 Вага в упаковці, кг: 0.96 Термін гарантії: 10 років Виробник: Vanguard
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vanguard |
| Вага в пакованні, г | 960 |
| Вага, г | 666 |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 151 x 130 x 61 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Міст відкритого типу з двома шарнірами; Удосконалене фірмове покриття лінз Emerald Coating; Кришки об'єктивів закріплені поясками на корпусі |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Кратність наближення | 10x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 10 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.1 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Срібне покриття, Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 111 |
| Межа фокусування від, м | 2.1 |
| Призначення | Хердвочинг, Для подорожей, Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-74 |
| Світлосила | 17.64 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 20.49 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 11592 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 174 ₴










