На відміну від більшості інших компаній, які виготовляють кейси з ABS-пластику, захисні кейси Vanguard Supreme виготовлені з поліпропілену, що дозволило виробнику забезпечити продукцію 10-річною гарантією. Захисний кейс Vanguard Supreme 37F - це практично неруйнівний міцний і герметичний кейс, який розрахований на роботу в найбільш екстремальних умовах. Кейс призначений для зберігання та транспортування дорогих і потребують дбайливого ставлення приладів, таких як фотокамери, квадрокоптери, ноутбуки, спортивна оптика, музична апаратура, вимірювальні прилади та будівельні інструменти. Поліпропілен одночасно є легким, міцним та пружним матеріалом. Після деформації внаслідок застосування значних навантажень матеріал не руйнується, а повертає колишню форму. Кейс без ушкоджень витримує точкове навантаження до 120 кг. Корпус по всьому периметру герметизований монолітним ущільнювачем каучуковим, який забезпечує повну водонепроникність при зануренні у воду до 5 метрів на тривалий час. Для захисту особливо чутливих приладів при перельотах передбачений клапан автоматичного вирівнювання тиску, який не порушує герметичність конструкції. Діапазон робочих температур, при якому характеристики кейсу залишаються незмінними, становить від -40 до +95° C. Чотиришаровий вкладиш кейсу складається з пінополіуретанової пластини товщиною 19 мм, двох шарів стільникового пінополіуретанового наповнювача, який можна моделювати під розміри приладів, що транспортуються, товщиною , та профільованого пінополіуретанового захисного шару верхньої кришки товщиною 30 мм. Компанія Vanguard традиційно уважно ставиться до деталей, серед яких особливо хотілося б виділити армовані сталлю вуха для навісних замків, м'які гумові ручки, гумові ніжки, що ковзають, і широкі зручні клямки з надійною фіксацією. Характеристики: Внутрішній об'єм: 17 л Матеріал оболонки: поліпропілен (вважається найкращим матеріалом для виробництва захисних кейсів завдяки міцності, пружності, стійкості до стирання та малої ваги) Матеріал вкладиша: чотиришаровий антистатичний пінополіуретан високої щільності Вода: глибини 5 метрів протягом тривалого часу) Максимальна плавучість: 17 кг (вага розміщеного обладнання, без ваги самого кейсу, при якому кейс буде плавати на поверхні води) Клапан автоматичного вирівнювання тиску (важливо при транспортуванні на борту літака) Діапазон робочих температур: від - 40°C до +95°C (без втрати основних властивостей та заявлених характеристик) Максимальна діагональ ноутбука, що розміщується: 14" (Залежно від моделі та виробника можливо розмістити ноутбук діагоналлю 15.6") Кількість рівнів зберігання: 2 Загальна орієнтовна місткість: фотокамера - 1 шт, об'єктиви – 2 шт, спалах – 1шт, зарядний пристрій – 1 шт, бінокль – 1 шт; ноутбук – 1шт. (реальна місткість може відрізнятися залежно від габаритів використовуваного обладнання) Потовщені швидкороз'ємні засувки Армовані сталлю вуха для навісних замків (навісні замки в комплект не входять) М'яка гумова вставка на ручці для зручності транспортування Гумові антиковзні ніжки вікно ) Можна перевозити як ручну поклажу в салоні літака (відповідає затвердженим міжнародними авіакомпаніями обмеженням до максимальних розмірів ручної поклажі, що перевозиться в салоні літака, у тому числі і на борту літаків популярних лоукостерів RyanAir, WizzAir, EasyJet) Комплектація: Кейс Пінополіуретановий вкладиш: 4 шари Розміри та вага: Розміри без упаковки, мм: 415x325х195 Розміри внутрішні, мм: 380x260х175 Розміри в упаковці, мм: 415x325х195 Вага без упаковки, кг: 3.9 Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vanguard |
| Вага (кг) | 3.900 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.900 |
| Внутрішні розміри, мм | 380x260х175 |
| Внутрішній обсяг, л | 17 |
| Габарити | 415x325х195 мм |
| Габарити паковання | 415x325х195 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Клас водонепроникності IPX8 |
| Діапазон робочих температур | від -40 °C до +95 °C |
| Додаткові характеристики | Клапан автоматичного вирівнювання тиску; Армовані сталлю вушка для навісних замків; М'яка гумова вставка на ручці; Гумові антиковзні ніжки; Віконце "ID" (контактна інформація про власника кейса) |
| Захист | Водонепроникні, Ударостійкі |
| Категорія | Кейси |
| Комплектація | Кейс<unk> Вкладка |
| Максимальне зовнішнє навантаження | 120 кг |
| Максимальна плавучість | 17 кг |
| Максимальний розмір розміщуваного ноубуку | 14" |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Відеознімання, Військова справа, Захист вмісту, Рибна ловля, Спортивна стрільба, Фотознімання |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип вкладки | Пенополиуретан |
| Ціна | 9150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 150 ₴










