Ключовою відмінністю столу Uquip Variety M від інших моделей є індивідуальне плавне налаштування висоти кожної ніжки. Завдяки такому рішенню, стільницю завжди можна встановити горизонтально навіть при перепаді висот 14 см. У той час, як більшість регульованих по висоті столів мають 2-3 рівні налаштування висоти, Uquip Variety M дозволяє налаштувати будь-яку зручну висоту. Це особливо важливо, якщо стіл періодично використовується із кріслами різної висоти. Стільниця має достатні розміри, щоб за столом зручно розмістилися 4 особи. У складеному вигляді стіл компактно розміщується у чохлі. Алюмінієва поверхня стільниці легко чиститься і є максимально гігієнічною, оскільки алюміній не формує середовище для розмноження мікробів. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 45-69 Розміри стільниці, см: 90х53 Розміри у складеному вигляді, см: 91х15х12 Призначення: для кемпін , приватного будинку Колір: Grey (сріблястий) Особливості конструкції: Плавне регулювання висоти ніжок в діапазоні від 45 до 69 см. Завдяки роздільному регулюванню висоти ніжок, стіл можна встановити на будь-якій нерівній поверхні. Бічні з'єднувачі міцно з'єднують між собою планки стільниці, мінімізуючи прогини і вібрації. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг. ніжок, щоб уберегти поверхню від подряпин Комплектація: Стільниця - 1 шт; Каркас – 1 шт; Чохол із ручкою - 1 шт; Інструкція – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 900х630х590 Розміри в упаковці, мм: 910х150х120 Вага без упаковки, кг: 4.00 Вага в упаковці, кг: 4.10 Виробник: Uquip (Німеччина) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.00 |
| Вага в пакованні, кг. | 4.10 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 45-69 см |
| Габарити паковання | 910 х 150 х 120 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.;<br/> Каркас з ніжками — 1 шт.;<br/> Чохол із ручкою — 1 шт.;<br/> Інструкція — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 900х530х690 мм |
| Розміри стільниці | 90x53 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3960.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 248 ₴










