Коли необхідний хороший бінокль з гідними оптичними характеристиками за підйомною ціною - Opticron Oregon 4 PC Oasis один з найбільш підходящих варіантів. Подібно до кожного високоякісного бінокля з обертовою призмінною системою Roof, дана модель оснащена призмами з фазовою корекцією і запатентованим діелектричним покриттям Oasis-C+. Незважаючи на те, що в об'єктивах застосована стандартна ахроматична склеювання лінз, сорти скла підібрані на стільки ретельно, що рівень хроматичних аберацій (колірних спотворень) порівняти з біноклями, що мають об'єктиви з низькодисперсного ED-скла. Комфорт спостереження також досягається за рахунок використання дуже широких 23.5 мм окулярів, що забезпечують пристойне поле зору по горизонту і мінімальну дистанцію фокусування близько 2.3 метра. Діелектричне покриття призм Oasis Prism Coating – це фірмове 64-шарове покриття, яке наноситься на поверхню кожної призми Roof, що відображає. Порівняно з дешевшим срібним напиленням (Ag coating) або бюджетним алюмінієвим напиленням (Al coating), воно забезпечує більше 99% відбиття світла від поверхні у ширшому спектрі, що забезпечує відчутне збільшення яскравості та чіткості. Складання бінокля Oregon 4 PC Oasis 8x42 WP, як і прийнято для всіх оптичних приладів Opticron, проведено на високому рівні і не допускає найменших люфтів механічних вузлів. Бінокль герметизований за класом IPX7, що дозволяє перебувати під водою на глибині 1 метра до півгодини без будь-якої шкоди для оптики, а також зсередини прилад заповнений інертним азотом, що унеможливлює внутрішнє запотівання і скупчення конденсату при різкій зміні температур. Кришки об'єктивів та окулярів виконані з м'якої гуми та щільно прилягають, додатково кришки об'єктивів прикріплені до бінокулярних труб гумовими поясками, що виключає їх втрату та дозволяє застосовувати бінокль швидко та ефективно. Наш ремінь виконаний з неопрену - щільного і м'якого гіпоалергенного матеріалу, зносостійкого і не вбирає вологу. Оптичні характеристики: Збільшення: 8x Діаметр об'єктива, мм: 32 Діаметр окуляра, мм: 20 Розмір вихідної зіниці, мм: 4 Винос вихідної зіниці, мм: 15 Світлосила: 16 Фактор сутінків: 16 Мінімальна відстань фокусування, м: 1.8 Поле зору /1000 м: 141 Кутове поле зору, °: 8.1 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 58-74 Корекція діоптрій: +2.65/-2.65 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим ) Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям і фірмовим діелектричним відбиваючим покриттям Oasis-C+ Водостійкість: 100% водонепроникний корпус Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом Фокусування: центральна Корпус: лярів типу Twist-Up с тремя промежуточными фиксированными положениями Защитные крышки объективов закреплены на поясках, предотвращающих их утерю Возможность крепления штативного адаптера Комплектация: Бинокль: цвет корпуса - черный Защитные крышки окуляров и объективов Мягкий нашейный ремень из неопрена Мягкий кейс для хранения и транспортировки Салфетка для протирки оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 109x116х43 Розміри в упаковці, мм: 170x165х70 Вага без упаковки, кг: 0.497 Вага в упаковці, кг: 0.785 Термін гарантії: 5 років Виробник Opticron (UK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opticron |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Opticron |
| Вага в пакованні, г | 785 |
| Вага, г | 497 |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 109 x 116 x 43 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +2.65/-2.65 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Алюминий/Поликарбонат |
| Кратність наближення | 8x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 8 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.8 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Діелектричне покриття, Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 141 |
| Межа фокусування від, м | 1.8 |
| Призначення | Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля, Туризм |
| Регулювання міжзорячної відстані | 58-74 |
| Світлосила | 16 |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 16 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 7188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 888 ₴




