Оригінальний компактний столик Bo-Camp Bedford буде гармонійно виглядати в будинку, в саду або під час відпочинку на природі. Він має доладний каркас і квадратну стільницю, яку можна використовувати як піднос для сервірування. Стіл покритий порошковою фарбою, стійкою до появи подряпин, що надійно захищає його від корозії. У складеному вигляді Bo-Camp Bedford дуже компактний і легко поміститься в багажник автомобіля, за шафою або під ліжком. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 15 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: сталь Висота стільниці, см: 50 Розміри стільниці, см: 30x30 Розміри у складеному вигляді, см: 51x45х3 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, вдома Колір: Black (чорний) Особливості конструкції: Можна використовувати як стіл або тацю. Витримує навантаження до 15 кг. Порошкова фарба стійка до появи подряпин. Стіл складається дуже компактно, швидко та зручно. Комплектація: Стільниця - 1 шт; Ніжки розкладні – 1 комплект; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 510х300х300 Розміри в упаковці, мм: 510х460х35 Вага без упаковки, кг: 1.35 Вага в упаковці, кг: 1.70 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.35 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.70 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Габарити паковання | 510х460х35 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Ніжки складані — 1 комплект; |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Призначення | Для дому | Для офісу | Кемпінгові | Сад городу |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 510 х 300 х 300 мм |
| Розміри стільниці | 30x30 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 1728.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 728 ₴




