Компактний бамбуковий столик Bo-Camp Carnaby M має надзвичайно привабливий зовнішній вигляд і займе мінімум місця в складеному вигляді. Він має доладний металевий каркас і круглу бамбукову стільницю, яку можна використовувати як піднос для сервірування. Столик чудово підійде для будинку, саду та відпочинку на природі. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 20 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 36 Розміри стільниці, см: 30x30 Розміри у складеному вигляді, см: 37x33х3 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі будинки Колір: Brown (світло-коричневий) Особливості конструкції: Стильна стільниця з бамбука Можна використовувати як стіл або піднос. Витримує навантаження до 20 кг. Порошкова фарба каркаса стійка до появи подряпин. Стіл складається дуже компактно, швидко та зручно. Комплектація: Стільниця - 1 шт; Ніжки розкладні – 1 комплект; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 360х320х320 Розміри в упаковці, мм: 385х350х35 Вага без упаковки, кг: 1.10 Вага в упаковці, кг: 1.35 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.10 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.35 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36 см |
| Габарити паковання | 385х350х35 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Ніжки складані — 1 комплект; |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Для дому | Для офісу | Кемпінгові | Сад городу |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 360х320х320 мм |
| Розміри стільниці | 30x30 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціна | 1782.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴






