Кемпінговий набір зі столу та чотирьох стільців Bo-Camp Basic Grey – це ідеальне рішення для економії місця та часу при зборах на пікнік, на рибалку або в кемпінг для невеликої компанії, або сім'ї з чотирьох осіб. Спеціальна конструкція дозволяє в пару прийомів розкласти стіл та стільці, а у складеному вигляді набір є пластиковим кейсом з ручкою, вкрай зручний для зберігання та транспортування. При такій конструкції складання немає необхідності від'єднувати якісь частини, і немає найменшої ймовірності, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Сталевий каркас має збільшену міцність і допускає навантаження на стільницю до 60 кг та навантаження на кожний стілець не менше 100 кг. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження на стіл, кг: 60 Максимальне навантаження на стільці, кг: 100 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: ABS-пластик Висота стільниці, см: 67 Розміри стільниці, см: 65х85 Висота сидіння, см: 40 Розміри у складеному вигляді, см: 86х35х11 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Grey (темно-сірий) Особливості конструкції: Стіл та 4 стільці складають одну конструкцію. Немає ймовірності втрати окремих деталей Стіл і стільці компактно складаються, трансформуючись у пластиковий кейс з ручкою Надійний сталевий каркас витримує навантаження до 60 кг на стіл і до 100 кг на кожен з стільців Стільниця та сидіння стільців зроблені з ударопротого ABS-пластика За столом можуть розміститися 4 людини У центрі столу є отвір, призначений для встановлення парасольки над столом Комплектація: Стіл зі стільцями - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 850х1360х670 Розміри в упаковці, мм: 880х370х140 Вага без упаковки, кг: 6.45 Вага в упаковці, кг: 6.75 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.45 |
| Вага в пакованні, кг. | 6.75 |
| Тип | Столи |
| Висота сидіння | 40 см |
| Висота стільниці | 67 см |
| Габарити паковання | 880х370х140 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл зі стільцями — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 60 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | ABS-пластик |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 850х1360х670 мм |
| Розміри стільниці | 65х85 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3948.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 948 ₴










