Bo-Camp Adjustable Height 80x60 cm - надійний, стійкий та недорогий кемпінговий стіл. Окреме плавне регулювання висоти ніжок дозволяє не тільки змінювати висоту стільниці в діапазоні від 50 до 70 см, але і встановити стіл горизонтально на місцевості з будь-якими перепадами висоти. Особлива спарена конструкція ніжок робить стіл стійкішим. Стільниця добре захищена від впливу вологи завдяки герметичній окантовці торця стільниці алюмінієвою кромкою. Bo-Camp Adjustable Height 80x60 cm у складеному вигляді є однією з найбільш плоских моделей виробника, що робить стіл зручним для зберігання. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 50 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: МДФ Висота стільниці, см: 50-70 Розміри стільниці, см: 80х60 Розміри у складеному вигляді, см: 80х60х7 Призначення: для кемпінгу, відпочинку , приватного будинку Колір: Grey (сірий) конструкції: Плавне регулювання висоти ніжок в діапазоні від 50 до 70 см Цілісна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко. Надійний сталевий каркас витримує навантаження до 50 кг. 6 чоловік Стіл дуже плоский у складеному вигляді Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою Стіл - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 800х600х700 Розміри в упаковці, мм: 820х620х90 Вага без упаковки, кг: 7.95 Вага в упаковці, кг: 8.20 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.95 |
| Вага в пакованні, кг. | 8.20 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50-70 см |
| Габарити паковання | 820х620х90 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 800 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 80х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3954.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 954 ₴



