Навіть відпочиваючи на природі, можна готувати з комфортом. У цьому вам допоможе зручна розкладна кухня Bo-camp Moraine із вітрозахисним екраном у комплекті. Її стільниця виконана з алюмінію, і є гігієнічною, жаро- та вологостійкою. Ви зможете сміливо поставити на неї газову або електроплитку, гарячу каструлю, мити та нарізати овочі. Легкий каркас кухні виконаний з алюмінію із привабливим порошковим покриттям сірого кольору. А регулювання ніжок допоможе виставити її стійко на будь-якій поверхні. Для зберігання посуду і продуктів передбачена текстильна шафка, що закривається на блискавку, з двома полицями з міцного матеріалу поліестер Оксфорд 600D, який виглядає як справжня бавовняна тканина. Бічні кишені-органайзери допоможуть розмістити кухонні дрібниці, необхідні на кожній кухні. Складається кухня в компактний чохол товщиною всього 13 см, який легко поміститься в машині і не займе багато місця у вас вдома. Технічні характеристики: Вид: Кемпінгова кухня Матеріал каркасу: алюміній з порошковим покриттям Матеріал конструкції: алюміній/Polyester Oxford 600D Висота стільниці 86 см Розміри стільниці, см: 75х49 Розміри у складеному вигляді, см: 79х51х13 Призначення: , дачі Колір: Anthracite (сірий) Особливості конструкції: Вітрозахисний екран Стільниця з алюмінію Компактна конструкція у складеному вигляді 79х51х13 см Оснащена 2 полицями та бічними кишенями-органайзерами. Полички мають тверде знімне дно і дверцята на блискавці Регульовані ніжки можна відрегулювати окремо, щоб кухня стояла стійко на будь-якій поверхні Каркас має стійке порошкове покриття сірого кольору Чохол для зберігання та транспортування Комплектація: Стільниця - 1 шт; Розбірний алюмінієвий каркас – 1 шт; Текстильна шафка – 1 шт; Знімні пластини дна текстильної шафки – 2 шт; Вітрозахисний екран – 1 шт; Чохол для перенесення – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 860х750х490 Розміри в упаковці, мм: 790х510х130 Вага без упаковки, кг: 8.65 Вага в упаковці, кг: 9.65 Виробник Bo-camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.65 |
| Вага в пакованні, кг. | 9.65 |
| Тип | Кемпінгова кухня |
| Висота стільниці | 86 см |
| Габарити паковання | 790х510х130 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Розбірний алюмінієвий каркас — 1 шт.; Текстильна шафка — 1 шт.; Знімні пластини дна текстильної шафки — 2 шт.; Вітрозахисний екран — 1 шт.; Чохол для транспортування — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюминий|Полиэстер |
| Призначення | Для подорожей <unk> кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 860х750х490 мм |
| Розміри стільниці | 75х49 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 6486.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 468 ₴



