Дуже легкий та компактний стіл Bo-Camp Feather 60x45 cm Brown додасть зручності та комфорту будь-якій вашій подорожі або відпочинку на природі або на дачі в саду, адже при розмірах 60х45 см, його вага становить менше 3 кг. Цього досягли завдяки стільниці виконаній з термо- та водостійкого скловолокна та легким алюмінієвим ніжкам, які регулюються по довжині у трьох положеннях 44/59/72 см. Тому цей стіл буде зручний як дорослим, так і дітям, а у складеному вигляді займатиме мінімум місця і поміститься у багажник будь-якого автомобіля. Ще однією незаперечною перевагою є дуже зручна конструкція складання столу: тут немає необхідності від'єднувати будь-які частини. У складеному вигляді стіл компактний і відсутня найменша ймовірність, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Стільниця має достатні розміри, щоб за столом зручно розмістилися 4 дорослі особи. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 35 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: Fiberglass (скловолокно) Висота стільниці, см: 44/59/72 Розміри стільниці, см: 60х45 Розміри у складеному вигляді, см: 60х45х кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Brown (світло-коричневий) Особливості конструкції: Регулювання висоти ніжок у трьох положеннях 44/59/72 см. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 35 кг. Довговічна, тверда та гігієнічна стільниця зі скловолокна, стійка до дії тепла та вологи. За столом можуть комфортно розміститися 4 особи Стіл складається компактно, швидко та зручно Комплектація: Стіл - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 600х450х720 Розміри в упаковці, мм: 620х480х65 Вага без упаковки, кг: 2.85 Вага в упаковці, кг: 3.55 Виробник Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.85 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.55 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 44/59/72 см |
| Габарити паковання | 620х480х65 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Скловолокно |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 600х450х720 мм |
| Розміри стільниці | 60x45 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціна | 7266.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 266 ₴










