Для мисливців за найкращими кадрами, будь то макрозйомка чи зйомка у русі, компанія Vanguard випустила серію професійних штативів Alta Pro. Об'єднання в одній моделі штатива мультипозиційної центральної колони MACC і триосьової 3D головки з плавним ходом дозволило досягти бездоганної точності налаштування, розширивши можливості панорамування та знищивши всі перешкоди для макрозйомки. Alta Pro 263AP - один з найбільш стійких, і в той же час легких алюмінієвих трисекційних штативів преміум-класу з різьбовим кріпленням для професійного обладнання 3/8 - 16 UNC, на якому закріплена 3D знімна головка. Система фіксації секцій Quick-flip дозволить швидко розгорнути або скласти штатив, залишаючись надійною і безвідмовною і в мокру погоду, і в мороз. Кожна з ніжок отримала ергономічну систему фіксації кута нахилу, де кнопки, що фіксують, не виступають над поверхнею телескопічних секцій. Також кожна з ніжок має гумові протиковзні стопи, які, закручуючи по різьбленні, відкривають сталеві шипи для ще більшої стійкості на будь-якому рельєфі та в будь-якому положенні. Центральна мультипозиційна колона MACC має шестикутний профіль, що дозволяє міцно фіксувати колону затискачем, виключаючи небажані переміщення та люфти. Знімна 3D головка штатива ALTA PH-32 з трьома пухирцевими рівнями та знімними ручками управління є найбільш зручною для портретної та предметної зйомки. Поворотна кнопка швидкої фіксації фронтальної осі дозволяє переводити штатив у режим панорамної зйомки. Зверніть увагу: поворотну кнопку переведення головки в режим панорамування можна використовувати лише коли ослаблена фронтальна вісь повороту головки (ослаблена ручка фіксації). Надмірне застосування зусиль при повороті кнопки, коли фронтальна вісь повороту затиснута, може призвести до пошкодження механізму. Головка має стандарт кріплення Arca-Swiss, що дозволяє надійно закріпити як штативний майданчик QS-51, який постачається в комплекті, так і практично будь-які штативні майданчики інших виробників, що мають профіль кріплення типу "ластівчин хвіст". Для регулювання сили фіксації телескопічних ніжок та ексцентрикового механізму ISSL, а також для вилучення зі штативного майданчика різьбового перехідника зі стандарту 3/8-16 UNC на 1/4-20 UNC, штатив оснащений невеликим мультитулом. Штатив зручно укладається у спеціальний захисний чохол, що постачається у комплекті. Multi-Angle Central Column (MACC). Компанія Vanguard стала першою, хто оснастив штативи мультипозиційною центральною колоною (MACC). Мультипозиційна колона одночасно забезпечує варіативність та стабільність. На відміну від стандартних рішень, де центральна колона піднімається/опускається по висоті, або переводиться в горизонтальний режим і обертається в одній площині, мультипозиційна центральна колона MACC обертається в трьох площинах на 360° і може бути зафіксована спеціальним затискачем ISSL через кожні 15° цію в позицію для панорамної зйомки. Зміна положення колони з вертикального горизонтальне не вимагає розбирання штатива, і навіть може проводитися з приєднаною камерою. ISSL. Система Instant Swivel Stop-n-Lock (ISSL) є шарніром з алюмінієвим ексцентриковим затискачем і системою регулювання сили затягування, який дозволяє швидко і точно переміщати і фіксувати положення центральної колони в горизонтальній площині одним простим рухом, зберігаючи при цьому стійкість штатива. Alu 6063-T5. Вага штатива та стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Сплави на основі алюмінію є оптимальним матеріалом для виробництва штативів з точки зору міцності, малої ваги та оптимальної вартості. До телескопічних секцій штативів не пред'являється високих вимог щодо міцності та навантаження, проте важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею та високою придатністю до анодування. Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, проте він легший, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії та максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування, на відміну від інших популярних сплавів алюмінію. Дебют моделі Vanguard Alta Pro на ринку ознаменувався отриманням найпрестижнішої нагороди для бізнесу у сфері дизайну. Штатив був названий серед найкращих девайсів та аксесуарів у номінації фото/відео. Нагорода RedDot Award беззастережно вважається найпрестижнішою для компаній, які виражають свою діяльність через дизайн. У перший же рік вистави на ринку штатив Vanguard Alta Pro був удостоєний нагороди TIPA World Awords від Міжнародної асоціації видавців фото-, відео- та графічної преси (Technical Image Press Association) у категорії аксесуари до фото/відео. Нагорода TIPA World Awords є найпрестижнішою для виробництвавиробників продукції в галузі фото/відео. . Основні характеристики штатива: Тип штатива: підлоговий Тип головки: знімна, триосьова 3D Кількість секцій: 3 Тип фіксатора секцій: відкидні замки Quick-flip (ексцентрикові затискачі) Діаметр секцій ніжок, мм: 26, 23, 20 Наявність центральної мультиповоротної колони ка, кг: 5 Максимальна висота зйомки, см: 177.5 Мінімальна висота зйомки, см: 12.5 (завдяки системі мультиповороту центральної колони, мінімальна висота зйомки не обмежена) Висота штатива з центральною колоною в нижньому становищі, см: 146.5 Довжина штатива 5 шт Додаткові характеристики штатива: Кут проміжної фіксації розкриття ніжок штатива: 25°, 50°, 80° Протиковзкі накладки з EVA-піни на кожній з ніжок для зручності захоплення за будь-якої погоди Петля для підвішування противаги та стабілізації штатива Підпружинений гак для підвішування вантажу та стабілізації штатива Діаметр верхнього майданчика, мм: 58 Різьблення верхнього майданчика: 3/8 - 16 UNC з головкою Тип головки: триосьова 3D Підтримка стандарту кріплення Arca-Swiss Діаметр майданчика, мм: 52 Штативний майданчик: QS-51 (Arca-Swiss стандарт) Поворот: 360° Фронтальний нахил: від -60° до 90° : 3 шт Розміри головки (з ручками), мм: 120х190х200 Вага головки (з ручками), г: 540 Комплектація: Штатив Головка ALTA PH-32 Ручка головки: 2 шт Штативний майданчик QS-51 Чохол для зберігання та транспортування Мультитул (шестигранний ключ, гайковий ключ, спеціальний ключ): 1 шт Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 755 15 Вага в упаковці, кг: 2.6 Вага в упаковці, кг: 3.42 Термін гарантії: 2 роки Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чохол | Шипи на ніжки| Штативна головка |
| Вага (кг) | 2.60 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.42 |
| Висота штатива без центральної колони | 146.5 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 26 |
| Довжина в складеному стані | 75.5 см |
| Максимальна висота знімання | 177.5 см |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Мінімальна висота знімання | 12.5 см |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Спортивна стрільба, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 4 |
| Розміри в складеному стані | 755x120x110 мм |
| Розміри паковання | 760x125x115 мм |
| Сумісність | Відеокамера | Об'єктиви | Підзорна труба | Фотокамера |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-flip |
| Ціна | 11694 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 966 ₴










