Портативний зарядний пристрій Trotec PBCS 2A із зарядним струмом 2 А та світлодіодним дисплеєм є мікропроцесорним універсальним зарядним пристроєм з 6-етапним циклом зарядки, функцією крапельної зарядки та режимом зимової зарядки для 12-вольтових акумуляторів автомобілів, до мотоциклів. Підтримуються як обслуговуються, так і необслуговувані акумулятори 12 В, у тому числі мокрі батареї, такі як свинцево-кислотні, Ca/Ca та EFB, а також гелеві та AGM акумулятори. Адаптований до технічно складних акумуляторів у сучасних транспортних засобах, зарядний пристрій пропонує ряд технічних механізмів захисту та догляду та забезпечує швидку, дбайливу зарядку, щоб акумулятор мав найдовший термін служби при повній продуктивності. За допомогою універсального зарядного пристрою Trotec PBCS 2A ви гарантуєте надійність свого автопарку та збільшуєте термін служби акумуляторів. Особенности и функции включают: Три настраиваемые программы (стандартный режим зарядки, режим зимней зарядки, режим обслуживания (капельной зарядки) Четырехступенчатое отображение прогресса зарядки (25%, 50%, 75%, 100%) Функция оптического предупреждения при неправильной полярности клемм аккумулятора (включая защиту от обратной полярности) Практичная петля для подвешивания для настенного крепления Полностью изолированные клеммы аккумулятора Интеллектуальное микропроцессорное управление PBCS 2A постоянно контролирует многоступенчатый цикл зарядки и регулирует его полностью автоматически при необходимости. Зарядное устройство защищено от пыли и струй воды по классу защиты IP65. PBCS 2A надежно защищает аккумулятор от перезаряда и перегрева. Даже случайная смена полюсов батареи при подключении не является проблемой: встроенная защита от неправильной полярности предотвращает короткие замыкания, искры и повреждение батареи или зарядного устройства. Простой в использовании PBCS 2A имеет следующие программы зарядки: Стандартный режим зарядки подходит для зарядки частично разряженных свинцево-кислотних та гелевих акумуляторів 12 В. Циклічно оптимізована зарядка збільшує термін служби акумулятора. Режим зимової зарядки. Сучасні акумулятори (свинцево-кислотні, AGM та гелеві) надзвичайно чутливі до температури. Якщо температура навколишнього середовища опускається нижче 5 °C, хімічні процеси у свинцево-кислотному акумуляторі сповільнюються. Зимовий режим заряджання рекомендується для швидкого заряджання акумуляторів 12 В в холодних умовах (від -20 °C до +5 °C) з підвищеною напругою кінцевого заряду. Режим крапельної зарядки використовується для постійної та безпечної компенсації саморозряду батареї (свинцево-кислотної, AGM та гелевої). Максимальна зарядна ємність постійно підтримується без пошкодження акумулятора через надмірне заряджання. Ідеально підходить для запобігання глибокому розряду акумулятора в автомобілях, що рідко використовуються, таких як ретро-автомобілі або кабріолети з сезонними номерними знаками. Слід уважно поставитися до вибору правильного зарядного пристрою в залежності від того, скільки енергії для заряджання потрібно для вашого автомобіля. Trotec пропонує вам загалом 4 зарядні пристрої для акумуляторів, PBCS 2A, PBCS 4A, PBCS 6A і PBCS 10A, із зарядним струмом до 10 A і ємністю заряджуваних акумуляторів до 200 Ah. Технічні характеристики Тип зарядного пристрою: інтелектуальний; Максимальний зарядний струм А: 2; Максимальна ємність акумуляторної батареї, А-год: 60; Мінімальна ємність акумуляторної батареї, А-год: 4; Кількість програм: 3; Захищеність: IP65; Типи акумуляторів: STD, AGM, GEL, EFB, Ca/ca Призначення: професійний, побутовий; Колір: Yellow (жовтий); Особливості конструкції: Багатоступінчастий цикл зарядки з мікропроцесорним керуванням та моніторингом; Автоматично підлаштовується під напругу акумулятора; Універсальний зарядний пристрій для різних типів акумуляторів; Клас захисту IP65: захищений від пилу та струменів води; Режим крапельного заряджання захищає акумулятор від глибокого розряду під час сезонного зберігання; Світлодіодний дисплей з індикатором прогресу заряджання; Висока безпека: електронний захист від перезаряду, короткого замикання, зворотної полярності та перегріву; Функція пам'яті для стандартного режиму обслуговування та зимової зарядки; Повністю ізольовані клеми акумулятора; Практична петля для підвішування напр. для настінного монтажу; Режими роботи: Стандартний; Зимовий; Крапельна зарядка (для сезонного зберігання акумуляторів); Живлення: Побутова електромережа змінного струму 230 В, 50 Гц; Довжина кабелю 1,5 м; Комплектація: Зарядний пристрій – 1 шт; Інструкція українською мовою – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 190х85х48; Розміри в упаковці, мм: 270х170х65; Вага без упакування, кг: 0.37; Вага в упаковці, кг: 0,48; Виробник: Trotec (Німеччина) Термін гарантії: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.370 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.480 |
| Габарити | 190х85х48 мм |
| Габарити паковання | 270х170х65 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Код УКТ ВЕД | 8504 40 55 00 |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт.; Інструкція українською мовою — 1; |
| Максимальна ємність акумуляторної батареї, А-год | 60 |
| Мінімальна ємність акумуляторної батареї, А-год | 4 |
| Потужність, Вт | 35 |
| Призначення | Для автомобіля |
| Наявність | в наявності |
| Напруга заряджання | 13.8 В |
| Особливості | Захист від короткого замикання | Захист від перегрівання | Захист від перевантаження/захисту від перезаряджання | Індикатор рівня заряду |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інтелектуальні зарядні пристрої |
| Колір | Жовтий |
| Штрихкод | 4052138119464 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴










