Протиуламковий зовнішній захист стегон 1 клас Multicam GigMilitary (4241000-m) TS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GIG military |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балалістичний захист | постріл кулі 9×18 мм, (9 mm Makarov), 9×19 MM, (9 mm Luger, 9 mm Parabellum). |
| Вага | 366 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість одиниць | 2 шт |
| Матеріал | Cordura 1000D |
| Місця захисту | Стегна |
| Призначення | Загальнові |
| Площа захисту | 6.7 дм2 |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 270*320 мм |
| Серія | Tactical Series |
| Система кріплення спорядження | MOLLE |
| Товщина ізоляції | 12 - 14 мм |
| Колір | Мультикам |
| Кольори моделі | Ranger Green, Чорний, Мультикам, Койот, Піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 325 ₴










