а
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRONYX |
| Клас захисту | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балалістичний захист | 7,62 x 25 мм (Tokarev) |
| Вага | Комплект S/M — 2960 г (Першня — 1272 г, Задня — 1688 г) |
| Кількість одиниць | 2 шт |
| Матеріал | Надвисокомолекулярний поліетилен (СВМПЕ) |
| Призначення | Загальнові |
| Особености | Гнучкий |
| Погодостійкість | стійка до всіх кліматичних умов |
| Розмір | S/M |
| Розмір виробу (ВхШхД) | S/M — Перед — 505*395 мм, Зад — 610*465 мм |
| Розмірна сітка | S/M, L/XL |
| Стандарт | STANAG 2920 |
| Тип | М'який балістичний пакет |
| Товщина ізоляції | 16 - 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 810 ₴

