Захист попереку 2 клас. Колір Койот (4131000-2CL-c) TS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GIG military |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту | 2 |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балалістичний захист | 7,62 x 25 мм (Tokarev) |
| Матеріал | Надвисокомолекулярний поліетилен (СВМПЕ) |
| Місця захисту | Поперек |
| Призначення | Загальнові |
| Площа захисту | 4.82 дм2 |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 310*160 мм |
| Система кріплення спорядження | MOLLE |
| Товщина ізоляції | 16 - 17 мм |
| Кольори моделі | Ranger Green, Чорний, Мультикам, Койот, Піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 277 ₴




